Medikus - Živá ordinace
Internetové stránky lékaře a jeho ordinace rychle a levně
Moderní způsob komunikace mezi lékařem a pacienty
Provozovatel:
MeDitorial s.r.o.
Sokolská 31/490
120 26 Praha 2
  info@medikus.cz
Více informací a objednávky
Novinka
Výhodou internetové prezentace je stálá dostupnost bez zavíracích hodin. Pacienti nás snadno prostřednictvím internetu najdou a kontaktují.

Jako novinku našeho Medikusu doporučuji video ukázku odstranění znaménka.

říká MUDr. Petr Strach


Co říkají lékaři o Medikus
Jak hodnotí Medikus lékaři?
MUDr. Petr Strach, Řevnice (Chirurgická ambulance)

Internetové stránky naší chirurgické ambulance provozujeme více jak 1/2 roku a od té doby se k nám objednávají pacienti z prakticky celé republiky. Stránky zároveň slouží jako informační zdroj pro naše stávající pacienty.


MUDr. Marie Náhlovská, Hradec Králové (ORL)

Naše ambulance nemá o pacienty nouzi, proto jsem formu dalšího zviditelňování nejprve odmítala. Po vyzkoušení Medikusu, mě ale přesvědčil argument sestry, které ubylo telefonátů na stále se opakujícími otázkami. Jaká je ordinační doba, jaké pojišťovny přijímáme a další stále stejné otázky se minimalizovali. Internetové stránky naší ordinace nám tak přinesly zklidnění provozu a více času na skutečnou lékařskou práci.


MUDr. Otakar Komárek, Praha 6
(Specializovaná ordinace pro onemocnění žilní)

Spolupracujeme s Medikus.cz první rok a jsme velmi spokojeni. Spolupráce je velmi pružná, rychlá a esteticky na výši. Jednotný formát medicínských zařízení se jeví jako šťastné řešení. Firma je spolehlivá. V neposlední řadě výhod hraje roli i příznivá cenová politika. Se spoluprací jsme naprosto spokojeni.


MUDr. Anna Zobanová, Praha 5
(Akreditované ambulantní oftalmologické pracoviště MZ ČR)

Webové stránky, které pro naše zdravotnické zařízení zhotovila firma MeDitoriál, nám vyhovují svým uspořádáním, rychlostí přípravy stránek, cenovou dostupností a pružností a ochotou k diskuzi při jakýchkoliv námi navržených změnách v základní verzi. Navíc jejich tvůrci mají blízko k medicínské problematice, a proto služby, které nabízejí ohledně zdravotnické osvěty, nám mohou zásadně usnadnit práci.

Praktické zkušenosti
Ubylo zbytečných telefonátů. Naši pacienti hledají ordinační dobu na našich stránkách a my máme více času na skutečnou práci.

říká MUDr. Marie Náhlovská